O nás


Výbušninám, munícii a pyrotechnike ako takej sa venujeme od roku 1997. V roku 2010 sme ako rodinná firma začali s predajom zábavnej pyrotechniky a realizáciou ohňostrojov. Postupne sme naše činnosti rozšírili o vytváranie interiérových a exteriérových efektov, ako sú napr. koncertné a pódiové fontány, plamene, či konfety, ale aj o profesionálne pyrotechnické služby v oblasti vyhľadávania munície, pyrotechnického dozoru či pyrotechnického prieskumu. Používame výrobky značkových zahraničných firiem ako PANTAPYROTECHNIK, TRIPLEX, MAGICFX či PARTYDECO. Našim zákazníkom ponúkame vysokú kvalitu, prijateľnú cenu a dodanie počas celého roka.

Kvalita

Ponúkame zábavnú, profesionálnu, pódiovú pyrotechniku, ako aj konfety a stuhy najvyššej kvality, v správnej rovnováhe medzi kvalitou a cenou. Kladieme veľký dôraz na bezpečnosť, ktorá je pri práci s pyrotechnikou samozrejmosťou, ktorá nesmie byť nikdy ohrozená. Veríme, že zákazník bude mať pocit prvotriednych služieb a v budúcnosti sa bude obracať na nás znova.

Cena

Podľa cenovej predstavy zákazníka zostavíme ohňostroj, či konfetovú, alebo plameňovú show na mieru. Vždy sa snažíme ponúknuť najnižšiu možnú cenu, bezplatné poradenstvo a pomoc. Väčšina nášho tovaru zábavnej pyrotechniky je ponúkaná za veľkoobchodné ceny a je aj o polovicu lacnejšia ako u sezónnych predajcov.

Dodanie

V závislosti na cene a mieste zákazníka sme schopní zrealizovať ohňostroj na celom území SR, a po dohode s našimi partnermi aj v Čechách a Poľsku. Zábavnú pyrotechniku predávame 365 dní v roku.

Zabezpečujeme

PyroFX vám zabezpečí divadlo nie len na oblohe, ale aj na pódiách, v halách, v exteriéroch a interiéroch pri každej príležitosti, ako sú oslavy Nového roka, svadby, narodeniny, koncerty, firemné akcie, športové akcie, či ostatné akcie, kde sú požadované plamene, konfety, CO2 efekty, SFX efekty, či iné odborné pyrotechnické činnosti, ako sú vyhľadávanie nevybuchnutej munície, či stály pyrotechnický dozor na staveniskách.

Facebook